Facebook Pixel Code
Słony Spichlerz

Poziom 1, lokal 2

pokaż na mapie
Dania - GWAR

Pierwsze piętro Słonego Spichlerza to GWAR - miejsce na smakowite przekąski, spotkania z przyjaciółmi, nieformalne spotkania biznesowe. Niezobowiązująca atmosfera sprzyja rozmowom, nawiązywaniu kontaktów, odrywaniu się od rutyny dnia codziennego. Świętujemy w najlepszym towarzystwie przyjaciół i rodziny, a także dopiero co poznanych osób, przy dobrym jedzeniu. Z czułością dbamy o drobne chwile zapomnienia. To #szlachetnechwile

GWAR to kulinarna opowieść zbudowana wokół autentycznych smaków. Kuchnia GWARU to kuchnia polska oparta o to, co mamy najlepszego - produkty sezonowe, lokalne przysmaki i frykasy, sery zagrodowe, własne wędliny, najlepszej jakości mięsa, pierogi na słono i słodko, starannie wyselekcjonowane dodatki i serwis skupiony na pielęgnowaniu tradycji legendarnej polskiej gościnności. 

GWARZE gościnność nie oznacza biesiady, tylko te wyjątkowe momenty spotkania i rozmowy, kiedy częstujemy się wzajemnie kieliszkiem dobrze schłodzonej wódki oraz wyśmienicie smakującą zakąską, łamiemy się świeżo wypiekanym chlebem z chrupiącą skórką z lokalnej piekarni z wiejskim masłem i solą. Czujemy związek z arcypolskimi tradycjami, odkrywamy siłę przyjaźni i autentycznych opowieści przy stole. Wspólnie tworzymy #nowetradycje.


Odwiedź nasz profil na FB https://www.facebook.com/gwarbistro
Kontakt: gwar@gwarbistro.pl

Menu