Facebook Pixel Code
Słony Spichlerz

Poziom 1, lokal 2

pokaż na mapie
Dania - GWAR

Pierwsze piętro Słonego Spichlerza to GWAR – miejsce na smakowite przekąski, spotkania z przyjaciółmi czy nieformalne spotkania biznesowe. Niezobowiązująca atmosfera sprzyja rozmowom, nawiązywaniu kontaktów, odrywaniu się od rutyny dnia codziennego. Świętujemy w najlepszym towarzystwie przyjaciół i rodziny, a także dopiero co poznanych osób, przy dobrym jedzeniu. Z czułością dbamy o drobne chwile zapomnienia. To #szlachetnechwile.

Restauracja Gwar to doskonałe miejsce, aby świętować nawet najmniejsze chwile. Zaproś rodzinę, znajomych i zrelaksuj się w miłym towarzystwie. Serwujemy najlepsze polskie dania, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Zapraszamy także do zapoznania się z pełną ofertą restauracji i lokali na Wyspie Spichlerz. Serwujemy dania z różnych zakątków świata. Każdy znajdzie idealne miejsce dla siebie!

Polska kuchnia w restauracji Gwar


GWAR to kulinarna opowieść zbudowana wokół autentycznych smaków. Kuchnia GWARU to kuchnia polska oparta o to, co mamy najlepszego, czyli produkty sezonowe, lokalne przysmaki i frykasy, sery zagrodowe, własne wędliny, najlepszej jakości mięsa, pierogi na słono i słodko, starannie wyselekcjonowane dodatki i serwis skupiony na pielęgnowaniu tradycji legendarnej polskiej gościnności.

GWARZE gościnność nie oznacza biesiady, tylko wyjątkowe momenty, spotkania i rozmowy, kiedy częstujemy się wzajemnie kieliszkiem dobrze schłodzonej wódki oraz wyśmienicie smakującą zakąską, łamiemy się świeżo wypiekanym chlebem z chrupiącą skórką z lokalnej piekarni z wiejskim masłem i solą. Czujemy związek z arcypolskimi tradycjami, odkrywamy siłę przyjaźni i autentycznych opowieści przy stole. Wspólnie tworzymy #nowetradycje.

Restauracja Gwar tworzy piękne i niezapomniane chwile w towarzystwie najbliższych. Warto zatem wybrać się do nas, aby odpocząć po ciężkim tygodniu i spróbować naszych autorskich dań. Zachęcamy do wcześniejszego rezerwowania stolików. Zapraszamy do kontaktu!

 

Menu