Facebook Pixel Code
Słony Spichlerz

SEXY BULL

Poziom 0, lokal 9

pokaż na mapie
Dania - SEXY BULL

Czy burger może być sexy? Oczywiście!

Zmysłowo chrupiąca bułka, 100% rozpływającej się w ustach, soczystej wołowiny i smakowite dodatki sprawiają, że burgery z Sexy Bull zniewalają smakiem. Serwowane ze szlachetnym prosecco, są jak obietnica wspaniałej nocy.

Sexy Bull jest dla młodych ludzi, którzy żyją szybko, z życia biorą to, co najlepsze i cenią jakość produktu. Oferuje pyszne burgery wołowe bardzo wysokiej jakości w fajnej cenie, które można zjeść na miejscu lub zamówić na wynos. To doskonała opcja na szybki posiłek po zajęciach, w czasie pracy czy – w połączeniu z prosecco – bifor przed imprezą.

Tajemnicą burgerów Sexy Bull jest receptura. Zarówno bułka, jak i mięso są przyrządzane według autorskiego przepisu. Uwodzą niepowtarzalnym smakiem starannie selekcjonowanej wołowiny z najlepszych polskich hodowli, którego pełnię wydobywa bułka wypiekana z własnej piekarni. Soczyste mięso, o wyraźnej strukturze, doskonale przyprawione – raz spróbujesz i już od pierwszego kęsa wiesz, że flirt z Sexy Bull przerodzi się w gorącą miłość, bo smak tych burgerów po prostu zniewala. Tym bardziej, że do wyboru jest kilkanaście burgerów, które różnią się od siebie kompozycją dodatków, specjalnie stworzoną na potrzeby marki.

Mięso do burgerów w Sexy Bull wybierają profesjonalni kucharze, którzy jak mało kto znają się na najwyższej jakości wołowinie. 
Do właściciela marki należą uwielbiane przez smakoszy steak house’y Whiskey in the Jar w Poznaniu, Wrocławiu i Łodzi, które specjalizują się w stekach i burgerach z wołowiny premium z polędwicą wołową.

Menu