Facebook Pixel Code
Słony Spichlerz

Poziom 0, lokal 7

pokaż na mapie
Dania - Błogo


BŁOGO Cakes & Sweets - autorzy słodkości, które od 11 lat serwuje gdyński Trafik zainstalowali się w Słonym Spichlerzu osladzając jego oblicze.

Pełne serca, tworzone z pasją przez mistrza cukiernictwa Macieja „Cukra” specjały - torty, tarty, ultralekkie serniki, owiane legendą klasyczne brownie, domowe rogaliki, puszyste ptysie, kruche bezy z kremem i owocami, maślane drożdżówki - a wszystko najwyższej próby!

Krótki poradnik jak żyć w ciągłym Błogo-stanie:
1. Rozpocznij dzień na słodko. Śniadanie podamy wśród obłoków. Musisz tylko wybrać, proponujemy: granole, pankejki z kremami i owocami, brioche na maśle z domowymi konfiturami, niebiańskie małdrzyki, owsianki i jaglanki w przeróżnych konfiguracjach - dla wszystkich łasuchów. Uśmiech na twarzy gwarantowany. Dobry początek!
2. Jest południe. Czujesz lekkie zmęczenie. Wchodzisz i zamawiasz kawkę i pyszne, domowe ciacho. To stan nieważkości dla prawdziwych słodkożerców.
3. W Błogo do słodyczy podamy prawdziwe bąbelki w postaci szampana. A jak bąble to za mało - upijemy się szejkami kochani, na lodach, takich jak u mamy.

Dla zniecierpliwionych i w ciągłym locie, polecamy kubek kawy na wynos i pudełko łakoci do złapania - w prezencie dla wszystkich Twoich miłości i czule czekających. Podarunki możemy personalizować.

A od święta i na święta warto zamówić tutaj cudny tort lub blachę babcinej drożdżówki.

 

Menu