Facebook Pixel Code
Słony Spichlerz

Cheeky Chicken

Poziom 0, lokal 5

pokaż na mapie
Dania - Cheeky Chicken

Zmysłowo chrupiący kurczak, magiczna koreańska receptura sosów i smakowite, azjatyckie dodatki sprawiają, że nasze zestawy z Cheeky Chicken podbiją Twoje usta. Serwowane w zestawie z frytkami najlepszej jakości i nasza autorską lemoniadą, sprawią, że wizyta u nas będzie niezapomniana!

Cheeky Chicken to bezczelnie pyszna kombinacja smaków. Którą docenią nie tylko młodzi miłośnicy udek i stripsów. To doskonała opcja na szybki posiłek po zajęciach, w czasie pracy czy  lunch nad Motławą.Tajemnicą naszych marynat jest receptura. Zarówno sam kurczak, jak i sosy są przyrządzane według autorskiego przepisu. Chrupiącego kurczaka marynujemy 24h w naszej marynacie. 

Soczyste, chrupiące mięso, doskonale przyprawione – raz spróbujesz i już od pierwszego kęsa wiesz, że to miejsce do którego będziesz wracał! Wybór jest ogromny, możesz próbować polędwiczek, stripsów w różnych smakach. Do tego dwa rodzaje puszystych BAO. Lekkie, delikatne bułeczki wypełnione azjatyckimi dodatkami - jedna z marynowanym boczkiem, druga z marynowanymi udkami gochujang. 

Menu