Facebook Pixel Code
Słony Spichlerz

Aktualności

powrót-do-listy

ORYGINALNY JAPOŃSKI RAMEN...OD RAMEN&SUSHI by MITSURO

29.01.2019

Masz ochotę na oryginalny japoński ramen lub sushi nagradzane przez krytyków kulinarnych? Przyjdź do Ramen&Sushi by Mitsuro na pyszną podróż po smakach Kraju Kwitnącej Wiśni!

Ramen&Sushi by Mitsuro to nowe miejsce na kulinarnej mapie Gdańska i zarazem jedyne w centrum miasta, w którym można zjeść oryginalny ramen, przyrządzany według tradycyjnych japońskich receptur.Sercem ramenu jest esencjonalny bulion o głębokim, mięsnym smaku. W Ramen&Sushi by Mitsuro gotujemy go ok. 10 godzin, cierpliwie i z japońską precyzją, wydobywając ze składników wszystko, co najlepsze. Podajemy z ręcznie robionym ramenem o charakterystycznej, sprężystej konsystencji.

Goście Ramen&Sushi by Mitsuro będą mieli do wyboru 6 ramenów trzech rodzajów: shio, shouy i miso. Każdy z nich to odrębna, wielowymiarowa w smaku kompozycja bulionu, ramenu i starannie wyselekcjonowanych dodatków, w unikalny sposób łącząca tradycje kulinarne Wschodu z zamiłowaniem Zachodu do innowacji w kuchni. Kto raz spróbuje szlachetnego ramenu, ten z pewnością wróci do Ramen&Sushi by Mitsuro na następny.

Jednak oryginalny ramen to nie jedyna uczta dla podniebienia oferowana przez Ramen&Sushi by Mitsuro. Warto odwiedzić tę miejscówkę również dla pysznego sushi, którego smak docenili krytycy kulinarni. Do właściciela Ramen&Sushi by Mitsuro należy renomowana poznańska restauracja japońska Matii Sushi, która od 12 lat urzeka poznaniaków najlepszym sushi w mieście. Nagrodzili ją smakosze żółtego przewodnika „Gault&Millau”, przyznając – jako jedynej restauracji sushi w Wielkopolsce – 2 lata z rzędu żółtą czapkę, która jest symbolem najwyższej kulinarnej jakości.
W Ramen&Sushi by Mitsuro sushi przyrządzamy według autorskich receptur Matii Sushi. Nasi gdańscy Goście mogą mieć zatem pewność, że każdy specjał sushi z menu to elektryzująca podróż po krainie azjatyckich smaków.